Bizi Arayın: +90 352 321 17 70 (pbx) Mobil: +90 533 473 5164

Anbar Mah. Organize Sanayi Cad. No: 42 / TR - Kayseri / Türkiye

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

Dünyanın hemen her uluslararası limanına ihracat servisi verebilen ve buralardan ithalat servisi de sunabilen kalitesine güvendiğimiz havayollarıyla çalışmak en önemli prensibimizdir. Sektörde uzun yıllarda kazandığı deneyimi, genç ve dinamik kadroya olan inancıyla harmanlayan yönetim kadromuzun, kurumsal yapısı altında tüm müşterilerimize her zaman ilk yükündeki heyecanla hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz

Üstün hizmet kalitesi anlayışımız çerçevesinde, yükünüzün niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından sevkinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki kritik bilgilendirmeleri rutin olarak yapmaktayız. Sektörün en güçlü yerli sermaye şirketi olmamızın vermiş olduğu gücün sağladığı tüm imkanları müşterilerimizle paylaşmaktayız. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en hızlı servisi en uygun fiyatla sağlayabilmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Dünyanın majör havalimanlarına sürekli planlamakta olduğumuz konsolide çıkışlarımızla minimum kargolarınızda bile ciddi fiyat avantajı sağlayabilmekteyiz. Havayolları ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde kargolarınıza havayollarından/hava koşullarından kaynaklı olağan üstü durumlar hariç tutulmak koşuluyla yer garantisi verebilmekteyiz.

Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin acenta ağımızla karşı istasyonlarda danışmanlık, depolama, gümrükleme, kapıya teslimat gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm servisleri kusursuz ve en hızlı şekilde verebilmekteyiz.

Back to Top