Bizi Arayın: +90 352 321 17 70 (pbx) Mobil: +90 533 473 5164

Anbar Mah. Organize Sanayi Cad. No: 42 / TR - Kayseri / Türkiye

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

Firmamız karayolu servislerinin tamamı kendi öz mal varlığına ait Tırlar ile gerçekleştirilmektedir, Tırlarımız bizim depomuzda yüklenir ve boşaltma adresine kadar bizim tarafımızdan uydudan takip edilir. Uydu takibi değerli müşterilerimize tır konumu ile ilgili hızlı güncel bilgiler verebilme imkanı yanında önceden belirlediğimiz güvenli parklarda tırlarımızın verdiği duraklamaları takip etme imkanını, dolayısıyla müşterilerimize güvenli servis verme şansını bizlere sunmaktadır.

GÜNAYDIN NAKLİYAT 20 senelik uluslararası nakliye sektöründeki tecrübesini son 12 senesinde ilk günkü heyecan ve amatör ruh ile ama aynı zamanda bu 12 senin getirmiş olduğu tecrübe ve her geçen dönemde büyüyen müşteri portföyümüzün bize kattığı profesyonel hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Karayolu depratmanı olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır. Ekibimiz yöneticilerine bütün talep ve sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

Back to Top